"Змінювала голос і говорила 5 секунд": у Сумах адвокатка 41 раз "мінувала" суди

У Сумах за підозрою в неправдивому мінуванні затримали місцеву адвокатку – жінка майже місяць "закладала бомбу" в Центрі надання адміністративних послуг, чим фактично заблокувала роботу установи. Також вона з жовтня повідомляла про "підготовлювані вибухи" в будівлях судів Сум.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це OBOZREVATEL розповіли в прокуратурі Сумської області. "Востаннє адвокатка повідомляла на "102" про помилкові мінування позавчора. Зараз вона затримана, дає свідчення. Чи пов’язано це з тим, що вона не встигала підготуватися до засідань? Це одна з версій, але не основна. Але все, що говорить підозрювана, ми перевіряємо", – заявили правоохоронці.

Новини
У Києві "замінували" залізничний вокзал: людей евакуювали

Вдома в адвокатки вже знайшли стартові пакети з номерами, з яких дзвонила "телефонна терористка". Слідчі кажуть, що під час дзвінків жінка використовувала методи конспірації – змінювала голос, а повідомлення на "102" тривало не більше 5 секунд.

"Ми обов’язково призначимо психіатричну експертизу. Будемо встановлювати – чи усвідомлювала адвокатка свої дії і чи могла вона ними управляти", – уточнили в пресслужбі прокуратури Сумської області.

"Змінювала голос і говорила 5 секунд": у Сумах адвокатка 41 раз "мінувала" суди

Судова влада України

Місцеві ЗМІ повідомляють, що мова йде про відому в місті адвокатку Вафе О. із Сумського Центру безкоштовної правової допомоги. Але там коментувати цю інформацію відмовилися. "Я не даю жодних коментарів", – сказали нам у Центрі і кинули трубку.

Новини
У Києві "замінували" залізничний вокзал: людей евакуювали

З відкритих джерел відомо, що адвокатка 39-річна Вафа О. є дружиною начальника відділу слідчого управління поліції Сумської області. У 2017 році вона захищала в суді фігуранта резонансної справи – чоловіка, який підірвав банкомат у Сумах і поранив поліцейського.

Зараз жінка є стороною у справах, які якраз розглядають "заміновані" суди. Наприклад, тільки за останній місяць у Сумах 18 разів повідомляли про "підготовку вибуху" в Зарічному суді.

Там адвокатка протягом останнього місяця веде одразу три справи: захищає підозрюваного у "вбивстві з необережності". Друга справа стосується чоловіка, якого підозрюють у нанесенні необережного тяжкого тілесного ушкодження. Також, вона захищає інтереси місцевої жительки, яка ділить майно з колишнім чоловіком.

Масові неправдиві мінування в Україні почалися в 2014-му. А піки активності дзвінків про "підготовлювані вибухи" зазвичай припадали на періоди виборів у країні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у грудні в Києві "мінували" київську мерію, співробітників евакуювали, провели перевірку, але інформація не підтвердилася. Крім того, мінували вокзал, аеропорт та станції метро.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Ексклюзив" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/zminyuvala-golos-i-govorila-5-sekund-u-sumah-advokat-41-raz-minuvala-sudi.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя