Зеленський зустрівся із Лукашенком у Житомирі (відео)

<p>Зустріч президентів України і Білорусі у Житомирі, 4 жовтня Об этом сообщает <a href=ukr-narod.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Зеленський зустрівся із Лукашенком у Житомирі (відео)">

Зустріч президентів України і Білорусі у Житомирі, 4 жовтня

У рамках форуму планується підписання низки двосторонніх документів про співробітництво між регіонами України та Білорусі


Президент Володимир Зеленський і білоруський президент Олександр Лукашенко 4 жовтня беруть участь у Другому форумі регіонів у Житомирі.
Під час перемовин буде обговорено широке коло актуальних питань українсько-білоруської співпраці. Також у рамках форуму планується підписання низки двосторонніх документів про співробітництво між регіонами України та Білорусі, повідомила пресслужба глави української держави.


Як відомо, 3 жовтня у Житомирі розпочався Другий форум регіонів України та Білорусі. Захід відкрився у Житомирському національному агроекологічному університеті еко-форумом.


Нагадаємо, I Форум регіонів України та Білорусі відбувся в Гомелі у жовтні 2018 року, в ньому взяли участь Лукашенко і тодішній президент України Петро Порошенко.


До слова, за день до зустрічі президентів України та Білорусі Новозаводський районний суд Чернігова звільнив з-під варти білоруса Юрія Політику, обвинуваченого в збиранні секретної інформації на користь «невизначеного державного органу Білорусі».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-zustrivsya-iz-lukashenkom-u-zhitomiri-video-630076.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя