Гриценко-молодший здав ФСБ-шникам Сенцова та Кольченка

Син екс-міністра оборони та депутат Київради Олексій Гриценко «допоміг» російським спецслужбам у 2014 році незаконно затримати Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

Про це повідомив відомий блогер Микола Васильківський.

За його інформацією, у той час як вся увага була пильно прикута до «вибитих» показів екс-полоненого Кремля Геннадія Афанасьєва, Гриценко-молодший незаслужено залишився поза кадром у цій історії. 

Давайте згадаємо всю хронологію подій, які донині залишалися засекреченими.

Як відомо, Олексій Гриценко приїхав до Криму разом з друзями з Автомайдану у березні 2014-го. Активісти тоді займалися розвезенням продовольства, ліків та генераторів по військовим частинам півострова.

У Сімферополі автомайданівців раптово почали переслідувати «невідомі люди», після чого захопили українців у полон. Там, за словами сина екс-міністра, йому довелося пройти всі кола пекла ФСБ. Гриценка начебто жорстоко били, постійно допитували і випробовували на міцність його психіку. Однак, як не дивно, через вісім днів російські окупанти відпустили полонених. А на яких підставах, історія замовчує. Сам Гриценко на цю тему нічого говорити не хоче.

При цьому в інтерв’ю він розповів, що Олег Сенцов допомагав автомайданівцям, коли їх хотіли затримати в Криму. «Він намагався зупинити машини, які нас переслідували. Уже тоді ризикував своїм життям, щоб допомогти», - повідав Гриценко.

А тепер цікава арифметика: чому незаконно засуджений український кінорежисер Сенцов відбуває 20-річний термін у колонії суворого режиму РФ, а Олексій Гриценко відбувся лише недільним полоном. І найголовніше питання, якою ціною син Анатолія Гриценка домігся такого швидкого звільнення.

За інформацією блогера, Олексій Гриценко здав ФСБ усіх активістів, які боролися з російською окупацією півострова. Серед них, звичайно, був і Сенцов. За допомогою сина колишнього міністра оборони росіяни встановили стеження, а згодом і затримали українського кінорежисера.

Варто зазначити, що не менш дивним є і поведінка Анатолія Гриценка. Він запевняє, що досі не знає, хто і як звільнив з полону його сина. Погодьтеся, дуже дивна ситуація: вашого сина неділю катують і допитують, потом раптово його хтось звільняє з полону, а ви навіть не хочете подякувати людині за рятування життя своєї дитини. І ще більш дивним це здається, якщо враховувати, що батько Олексія є колишнім міністром оборони – людини, яка хоча б з професійної точки зору і як громадянин своєї країни мала б поцікавитися таким фактом. Та, очевидно, це було не на часі.

Також цікавим моментом є те, що Гриценку-старшому тоді пропонували обміняти сина на російських офіцерів, однак він відмовився, бо знав, що в тому не було необхідності. Олексій обрав «інший» шлях, щоб не псувати батькові політичний рейтинг.

Наразі Гриценку-молодшому дуже невигідно, щоб Олег Сенцов повертався до України. Нещодавно автомайданівець навіть заявив, що розуміє вибір українського режисера – голодувати. Звичайно! Що ж Гриценку ще лишається, адже Сенцов може викрити його і тоді на лаві підсудних опиниться Олексій. Набагато вигідніше, щоб український політв’язень сидів у колонії «десь далеко» за межами України.

А Гриценко тим часом, щоб  набрати балів, швиденько начебто відбув службу в АТО (військова частина у Львівській області). Звичайно, там він не забував відверто позувати у військовій формі з автоматом для фото, аби викласти їх у соціальні мережі. Треба ж піклуватися вже не тільки про батьківський, а й про свій політичний образ.

Таким чином, поки український кінорежисер самотужки бореться з репресивною системою Росії і голодує заради звільнення усіх українських політв’язнів, син колишнього міністра оборони вдома успішно будує собі політичну кар’єру.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя