Віталій Гайдукевич: "НОВЕ ВІЙСЬКО Дорогу здолає той, хто йдеварте репосту..."

Віталій Гайдукевич в facebook:

НОВЕ ВІЙСЬКО Об этом сообщает sompli.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дорогу здолає той, хто йдеварте репосту

Сьогодні в Головному Управлінні Розвитку Матеріального Забезпечення була нарада розглядали погодження командувань с ... тосовно символіки. Так, це готується наказ про запровадження нової форми одягу і знаків розрізнення. Такі в МО правила все що придумали слід відправляти на погодження на місця. Ані тобі розяснювальної роботи, ані переконування місць, ані агітації за суть реформ. Відправили документи отримали відмову або жменю зауважень у відповідь. От їх із представниками командувань і розглядали.

Були представники флоту, десанту, повітряних сил, сухопутки, служби військових сполучень, військової поліції і ССО. Від робочої групи Ваш покірний, Rudenko Oleksii Rudenko Oleksii та Василь Павлов. Від Спеціальних Сил говорив сам командувач генерал-майор Ігор Луньов. Ну нарешті, зустрілися. Я вже колись писав в ЗСУ є велика проблема із людьми ніхто не говорить. Ані тобі лекцій, ані тобі брейнстормів Н і ч о г о. А дарма. Якби був безпосередній діалог, знялося б гори проблем. Заочний словесний батл щодо Вовкулаки між групою розробників і командуванням ССО усім відомий. Фактично обмін образами і звинуваченнями тривав два роки. Сьогодні генерал Луньов озвучив те, що вважає проблемними моментами, а ми аргументували, наше бачення. Багато цих аргументів звучали тут, в групі. Окремі лишаться непублічними.

Результат Вовкулака буде емблемою ССО. Так, на береті.

Усі нюанси проговорено. Робоча група і командувач дійшли дуже важливого висновку і свідками того були усі присутні на нараді ця очна розмова мала відбутися давно. І не було б інтернет пікіровки, і ми б давно рушили вперед у війні сенсів. Ми виправимо наші помилки, бо тепер контакт безпосередній. Без проміжних ланок. Особисто. Те, про що ми говорили на самих початках ССО мають стати авангардом іміджевих змін, взірцем ребрендінгу, обкладинкою іншої візуалістики вперше перейшло в площину ми домовилися працювати разом. І так, не загальними словами, а вже конкретними задачами, котрі сьогодні поставив генерал-майор.

Що стосується морської піхоти. Опис беретного знаку командосів лишається стислим якір, меч, крила. А от зразок-еталон, котрий запропонував флот - взірець ніякості. Тому робоча група запропонувала спиратися на два чудові ескізи від Oleksandr Stetsiuk та Olexa Andryuschenko . Будь-який вибір з цих двох буде гарним.

Сухопутка зауважень немає. А значить артилеристи, танкісти, піхота, ППО, гірська піхота матимуть свої беретні знаки.

Військова поліція запропонувала замінити поліцейську зірку на свою специфічну, восьмипроменеву погодилися. Служба військових сполучень узгодили ескіз знаку на комір.

Десант Після нашої розмови із Луньовим, коли прозвучали чимало історичних нюансів, що є важливими для наших спеціальних сил, у десанта також виникли питання щодо бекграундів. Як відомо КВДВ зараз категоричне в блакитному береті. В офіційних паперах. Хоча поволі розуміння, що темно-бордовий колір, це світоглядний вибір набуває масштабу. Але зараз і сьогодні десант в зауваженнях вказав, що хоче блакитний берет і далі. Ок, відповіла робоча група немає темно-бордового берету, немає нового беретного знаку. Ми нагадали про те, що історія десанту це куди ширше аніж Маргелов. І ширше, і вище, і глибше. Ті фактори, що ми рухаємося в бік НАТО, що темно-бордовий колір, це пішов в світ від родоначальників десанту як жанру британці і американці, що наші десантники гідні стояти в одній лаві і в тих же кольорах, що і родоначальники і ще низка моментів були озвучені. Зійшлися на думці, що за прикладом ССО, командувач десантних військ має отримати набір аргументів особисто. Ми готові до такої розмови. Сподіваємось вона буде конструктивною.

Щодо кольорів Виходячи з усього сказаного, то

Сухопутний загальний для тих, кому не передбачений персональний колір і знак олива. Піхота оливовий берет, персональний беретний знак два схрещені самопали гренада. Арта червоний берет, беретний знак із хмарою і блискавкою. Танки чорний берет латна рукавиця. Гірська піхота темно-сірий берет едельвейс із бартками. ССО світло-сірий берет вовкулака, що йде. ВМС темно-синій берет якір/тризуб від Андрющенка. ПС сіро-синій берет крилатий тризуб від Андрющенка. остаточно узгодимо на зустрічі із командувачем ПС Авіаторам на пілотку атакуючий яструб від Андрющенка. З блискавкою чи без, обере командувач ПС. На комір авіаторам емблему на манер авіації УНР крила/гвинт/рондель. Морська піхота кажуть, якщо десант вдягне марун, ми вдягнемо Морську Хвилю. Десант все сходиться до того, що темно-бордовий є невідворотніми змінами, питання в тому, як максимально полегшити стрес від переходу на нову традицію. І ще низка моментів, котрі маю супроводжувати зміну кольору. Ці моменти будуть обговорені окремо із командувачем десантно-штурмових військ. Президентський полк їх не згадували, але будемо пропонувати пурпуровий берет, замість малинового, котрий має бути виведений із вжитку. Військова поліція червоний берет , як у артилеристів це європейська практика. З логіки патруль має бути помітний здаля. Єдине що ВСП матиме беретний знак на кольоровій підкладці на манер американських, чи англійських, або нідерландських. Тим самим відрізнятимуться від артилеристів.

Коли це все буде Коли відбудеться повторне погодження. Для усіх воно буде формальністю, окрім десанту, але тут сподіваємося на плідну розмову із Забродським. Чи встигнемо до параду на 24 серпня Скоріш за все ні хоча було б бажання - встигнули. Тому на парад десант йтиме в блакитних беретах і старом беретному знаку тризуб в калині. Те саме і морської піхоти стосується чорний берет і яйце.

А значить будемо тішитися бенефісом артилеристів, танкістів і ССОшників - вони підуть в новому.

Висновок Нам треба частіше спілкуватися. Фахівці мають мати можливість безпосередньо доносити інформацію, а не через фільтр чиновників в погонах. І тоді результат буде, як сьогодні із генерал-майором Ігорем Луньовим винятковий конструктив і співпраця. За що пану генералу дякуємо. Власне як і центру, так і усім присутнім на нараді. Більше б таких нарад. Лишилось сподіватися, що усі дотримають свого слова.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя